Табір у Ніжині. День 5: “Волонтери у Прилуцькій колонії”

Сьогодні, 3 липня 2015 року, у волонтерів був особливий таборовий день, адже вперше в історії “Центру Опіки Сиріт” дівчата та хлопці в супроводі капелана отця Романа Пушки вирушили на зустріч з вихованцями Прилуцької виправної колонії для неповнолітніх.

Будучи ще в полоні стереотипів, грати за гратами з острахом переходили до останніх дверей. Проте в актовому залі уже зібралися хлопці, яких відрізняв від старшокласників середньоосвітніх шкіл хіба що одинаковий строгий одяг. Вихованці з цікавістю переглянули коротреметражку “Цирк метеликів” з відомим християнським актором Ніком Вуйчичем. Про глибокий зміст кінострічки мали можливість поговорити з о. Романом Прокопцем. У роздумах заторкували такі питання: як можна завдяки глибокій вірі змінити світ у якому живеш, чого можна осягнути – повіривши у себе, чи є важливим розуміння та підтримка тих, хто тебе оточує, Бог, як любячий Батько завжди дає можливість почати все заново. Сюжет фільму підсила розповідь дивовижної біографії головного героя стрічки – Ніка, яку приготувала Наталі Ільків (волонтер “ЦОС”).
Волонтери з вихованцями вийшли на подвіря перед актовим залом, усі розсілися на траві, де разом із співали пісень, і українських, і популярних, і народних. Гітара в руках Гафійки (волонтер “ЦОС”) і пісенники в руках усіх присутніх дали масу позитивних емоцій та розбили стіни страху. Особливо хлопцям сподобались жартівливі пісеньки і банси з рухами.

Хвилина за хвилиною минав час, відведений на відвідини вихованців колонії, а волонтери за спілкуванням з хлопцями навіть незчулись, як зустріч добігла кінця. Прощалися з хлопцями зі справжнім сумом, що мало часу провели разом, адже ділитись добром так приємно. Острах перед початком зустрічі змінився на теплі та емоційні враження по її закінченні. Ми пообіцяли ще їх навідати, тому – до нових зустрічей!!!

0 коментарів “Табір у Ніжині. День 5: “Волонтери у Прилуцькій колонії”Додати коментар →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *