Табір у Ніжині. День 2: Кінотеатр на шинах

Отож продовжуємо репортаж прямо з місця подій у м.Ніжин,
де волонтери “Центру Опіки Сиріт” проводять табір з дітьми із місцевого притулку.

Наш день розпочався близько 11-ої години гучними бансами та активними іграми. Також дітей чекала несподівана фотосесія, як частина майбутнього майстер-класу “Вагончики”. Опісля, коли найменші дітлахи добряче виплеснули свою енергію, прямо на подвір’ї притулку розпочався перегляд мультфільмів, ну майже як у рідному Львові – “Кіно просто неба”). Спершу дітям показали мультфільм “Святі таїнства”, а потім “Up”. А замість рядів, як у кіно, у нас були шини від машин)

Коли діти відправились на обід, волонтери разом з о. Романом Прокопцем та о. Романом Пушкою поїхали у місто Крути, у меморіал пам’яті Героїв Крут, де помолились панахиду та повернулись у сторінки історії нашого народу, побували у музеї, експозиція якого розміщена у вагонах на старовинній платформі та розташовується на автентичній території боїв біля колишньої станції Крути.

Поновивши свої сили смачним обідом (а наші волонтери встигають не лише приділити свій час дітям, а й поміж тим самостійно готують сніданки, обіди та вечері), повернулись до дітей, які зустріли нас радісними вигуками – “Ура, гості знову прийшли!” То ж далі були різноманітні ігри, а отці Романи вкотре “гуляли м’яча” (так по-місцевому хлопці називають гру у футбол).

А уже на вечір ми готували смачну піцу…)

Галина Михайляк, волонтер “Руки Допомоги” при місії “Центр Опіки Сиріт”

0 коментарів “Табір у Ніжині. День 2: Кінотеатр на шинахДодати коментар →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *