Допоможіть вихованцям Прилуцької колонії здобути вищу освіту…

Одне з нагальних питань ресоціалізації неповнолітніх, які відбувають покарання у виховних колоніях, – здобуття вищої освіти.

Зважаючи на високі вимоги до професійної підготовки працівників будь-яких спеціальностей на сьогодні зростає важливість вищої освіти як можливості гідного рівня працевлаштування та самореалізації особистості, яка відбуває покарання в пенітенціарній установі. Такий напрям ресоціалізації шляхом здобуття вищої освіти в умовах пенітенціарної установи (виховної колонії) знаходиться на етапі активного дослідження і розробки як науково-методичного, так і законодавчого аспектів і є актуальним і ефективним.
У Прилуцькій виховній колонії вихованці здобувають середню і професійно-технічну освіту, проте можна з упевненістю констатувати факт порушення права дитини на здобуття вищої освіти, хоча Конституція України забезпечує його рівність для усіх дітей. Минулого року в закладі склали успішно ЗНО 7 вихованців, проте, жоден з них не став студентом. Це говорить про необхідність змінювати ставлення суспільства до неповнолітніх злочинців і створювати умови для того, щоб вони стали гідними його членами та не повертались на «криву стежку».
З вересня 2016 року в тісній співпраці  кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету та парафія Святих Володимира та Ольги УГКЦ м. Ніжина була проведена ефективна робота з попередження криміналізації особистості і відновлення соціальних функцій після звільнення та профорієнтації вихованців Прилуцької виховної колонії, результатом якої стало складання ЗНО та подання заяв на здобуття ступеня «бакалавра» за спеціальністю «231 соціальна робота» заочної форми навчання НДУ імені Миколи Гоголя. П’ятеро вихованців допущено до участі в конкурсі (на сьогоднішній день приступити до навчання можуть лише чотири особи). Проте, існують серйозні перешкоди для їх навчання:
Фінансова неспроможність абітурієнтів, які відбувають покарання.
Дуже просимо Вас допомогти вихованцям Прилуцької виховної колонії здобути вищу освіту, яка дасть їм можливість стати повноцінними громадянами нашої України, приносити їй користь і реалізувати себе як особистості.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ»
Код  ЄДРПОУ 21477781
Відділення № 8 у м. Києві ЦФ ПАТ «Кредобанк»   МФО 325365  
                                                                            р/р 2600008299143
 
                           З поміткою (призначення платежу): Благодійна пожертва на статутну діяльність
Терміново потрібно оплатити навчання за перший семестр  у сумі 2800 гривень за одну особу (разом 11200 гривень)

1 comment on “Допоможіть вихованцям Прилуцької колонії здобути вищу освіту…Додати коментар →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *