Мандрівка колядників-обновлян Чернігівщиною

Бажанням донести добру новину Різдва Христового ще більшій кількості людей Обнова, на запрошення о. Романа Пушки, завітала зі своїм традиційним ляльковим вертепом на Чернігівщину. Спершу ми поїхали у колонію для неповнолітніх, що знаходиться у  місті Прилуках. Ми були приємно вражені дисциплінованістю та ввічливістю персоналу цього закладу. Неможливо було не помітити справді живого зацікавлення глядачів до вертепу та проблематики, яка була висвітлена у ній. І тому, сподіваємося, що  ми донесли вогник “світла”.

IMG_20170122_113338

Згодом ми подались до отця Романа у місто Ніжин, де після Божественної Літургії мали ще один виступ для парафіян. І, попри те що в церкві було трохи прохолодно, нашим серцям було тепло, бо ми бачили дійсно живу парафію та прихожан, а до того ще й їхню радість нашої присутності.

IMG_20170122_153456

Насамкінець ми побували у сиротинці. Непідробні, щирі дитячі усмішки, їх захоплення та відкриті серця не залишили нас байдужими.
Повертались усі втомлені та неймовірно щасливі і, припускаємо, що засинали із солодкими усмішками на вустах із щирим бажанням повернутись туди, бути світлом світу та нести добру новину у світ – новину про народження Христа.

IMG_20170122_164235
Величезне спасибі усім, хто долучився до нашої коляди, і тим, хто нас так радо і гостинно прийняв.

Аршинова Ірина

0 коментарів “Мандрівка колядників-обновлян ЧернігівщиноюДодати коментар →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *