Проща до Канева

11 березня 2017 р. відбулася третя проща Київської Архиєпархії УГКЦ до Канева. Очолив паломництво Блаженніший Патріарх Святослав Божественою Літургією у храмі Покрова Пресвятої Богородиці. По завершенні Літургії біля храму була висаджена смоковниця, дерево, про яке згадується у Святому Письмі. Після урочистою ходою паломники піднялися на Тарасову гору, де помолилися панахиду за упокій душі Тараса Шевченка та поклали квіти до могили Кобзаря. Всі бажаючі мали також можливість оглянути експозиції музею Тараса Шевченка.

17274617_1402485666491120_577679833_n

Крім цього, було започатковано Всеукраїнську акцію «Паростки єднання». Основна ідея проекту – деревця, вирощені з жолудів вікових дубів, що ростуть на Тарасовій горі, посадити біля пам’ятників Тарасу Шевченку по всій Україні.

Парафіяни з м. Ніжина разом з парохом о. Романом також долучилися до цієї прощі. Окрім спільної молитви, багато позитивних емоцій та глибшого пізнання Шевченка, отримали також і матеріальний подарунок – саджанець молодого дуба, який буде посаджений у м. Ніжині

завантаження

В акції також взяли участь Міністр культури України Євген Нищук, Міністр екології та природних ресурсів  України Остап Семерак, Генеральний директор Шевченківського національного заповідника Мар’ян Піняк, а також представники органів місцевого самоврядування.

Джерело: http://ugcc.kiev.ua/blog/u-kanevi-zapochatkuvaly-vseukrajinsku-aktsiyu-parostky-jednannya/

0 коментарів “Проща до КаневаДодати коментар →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *