о.Роман та діти

Табір у Ніжині. День 1: Знайомство

29 червня 2015 року волонтери “Центру Опіки Сиріт” розпочали знайомство з дітьми із притулку м. Ніжин, де вони проводять для малечі табір.

Напередодні, у неділю, 28 червня, волонтери мали змогу помолитися Божественну Літургію у єдиній греко-католицькій громаді м. Ніжин, яку співслужили о. Роман Прокопець, голова “Центру Опіки Сиріт”, та о. Роман Пушка, настоятель цієї громади.Волонтери та діти

Опісля, смачно пообідавши, волонтери відправились на екскурсію м.Ніжином, яке здивувало нас великою кількістю старовинних храмів. Та як кажуть, місто пізнається не лише по його архітектурі, а й по людях, які в ньому живуть. То ж при нагоді ми завітали в гості до місцевого римо-католицького священика о.Юрія Бугаєнко, який познайомив нас з особливим місцевим колоритом. Повернувшись додому, волонтери активно працювали над програмою майбутнього дня аж до 2-ої години ночі)Волонтери

Понеділок, 29 червня, розпочався з спільної Літургії з римо-католицькою громадою міста з нагоди їхнього празника – святих апостолів Петра і Павла. То ж вийшло дуже символічно – волонтери приїхали з гарнізонного храму м.Львова, названого також в честь аспостолів Петра і Павла. Після Літургії нас запросили на спільне чаювання та знайомство з парафіянами цього храму. Серед яких були присутні сестри-монахині з Іспанії, то ж не обійшлось і без виконання українських та іспанських пісень та бансів.

А вже після обіду, волонтери взялися до виконання своєї місії – завітали в гості у Ніжинський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Будучи добре підготовленими, “Руки Допомоги” швидко поділились на дві групи – для дітей 3-6 років та 6-14 років. З меншими бавились різноманітні рухові ігри, танцювали “Качата”, співали пісні та малювали “пальчиковими” фарбами. А для старших дітей волонтери використали свій запас знань, то ж ігри та банси мінялись одні за одним. Коли діти смачно перекусили, усі разом відправились на спортивний майданчик, де продовжили своє знайомство руховими іграми, а о. Роман Прокопець та о. Роман Пушка разом з хлопцями грали футбол.

Увечері щасливі дитячі очі питали, коли ми прийдемо знову, то ж волонтери відправились додому узгодити програму 2-го дня.

Далі буде…

Джерело: Центр Опіки Сиріт

0 коментарів “Табір у Ніжині. День 1: ЗнайомствоДодати коментар →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *