Писанкарство в Ніжині

IMG_2701

У четвер, 14 квітня, у Ніжині вчилися писати писанки. Вже вдруге такий майстер-клас організувала парафія Свв. Рівноапостольних Володимира і Ольги, УГКЦ.  Давньої  української традиції писанкарства, а також найголовніших  секретів цієї справи навчали о. Роман Пушка та сестри Катерина і Юстина.

IMG_2758

IMG_2752

Спершу, передвеликоднього настрою набиралися вихованці Ніжинського   центру соціально — психологічної реабілітації дітей, а опісля – учні катехитичної школи парафії Свв. Рівноапостольних Володимира і Ольги.  Кожен учасник зміг власноруч виготовити писанку або крапанку, довідатись про історію писанкарства та символіку пасхального яйця.

IMG_2809

Нагадаємо, що наша парафія опікується дітьми Ніжинського  центру соціально — психологічної реабілітації. Отець Роман разом із сестрами-редемптористками із Чернігова проводять для дітей катехитичні бесіди,  вчать їх молитов та пісень, просто проводять із ними час. Влітку в Центрі проводився табір «Канікули з Богом». Також парафіяни та усі люди доброї волі допомагали Св. Миколаю відповідати на дитячі листи.

IMG_2738

IMG_2706

IMG_2835

У Великодній час ми також плануємо подарувати цим дітям трохи радості від спільного святкування свята Воскресіння Христового. Запрошуємо усіх долучитися до «Великоднього кошика» для дітей із притулку.

с. Катерина Молочій

0 коментарів “Писанкарство в НіжиніДодати коментар →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *