Львівські студенти знову в Ніжині

17 квітня театр САД гастролював теренами Північної України, а саме територією Чернігівщини. Варто зазначити, що це дуже мальовничий куточок нашої країни. Краса та спогади якого запам’ятаються назавжди. Основним завданням було через виставу передати ті цінності та переживання, які є важливими у нашому повсякденному християнському житті, а саме у період призадуми та приготувань до Великодня. «Дорога в Єрусалиму»  саме таку назву мала наша театральна постановка. Лише через покаяння та прощення людина здатна по справжньому бути щасливою. Ніколи не пізно піднятись, якби низько ти не впав. Герої вистави  постають перед нами із повсякденного життя, із звичними проблемами та труднощами, але у кінці перемінюють своє життя, визнають помилки і прямують правильною дорогою.

Ранок ми провели у Ніжині, виступаючи для дітей у сиротинці. Перед акторами постало нелегке завдання донести до маленьких сердець важливі  істини. Публіка була досить вимогливою, важливим було щоб діти зрозуміли і провели паралель зі своїм життям. До прикладу одна з акторів Іванна Зачкевич, ділиться своїми думками: «В сиротинці після виступу до мене підійшла дівчинка і запитала, чи я колись грішила, і сказала, що вона теж грішила». З уст дитини це звучало трішки незвично, тому нам до певної міри таки вдалось достукатись до дітей та відкрити їхні серця до діалогу.

 IMG_6664

IMG_6708

Згодом ми мали літургію у храмі Петра і Павла, а опісля – виступ у самому центрі міста Ніжина. Це було ще одним викликом, оскільки багато учасників були вперше у Ніжині і не знали, які настрої у людей, і як вони сприймуть наш виступ посеред міста. Як говорить Володимир Гнип, один з учасників: «у мене була певна пересторога і переживав як нас зустрінуть». Все пройшло дуже добре, нас зустріли тепло, панувала чудова атмосфера. Зібралось чимало людей, які своєю присутністю подарували нам незабутні емоції. Роман Малявський розповідає: «коли ти бачиш сльози людей під час виступу, ти починаєш дивитись та переосмислювати своє життя з іншої сторони. У цій мандрівці ми змогли не тільки щось показати, але багато чого взяти для себе».

IMG_6758

IMG_6740

IMG_6794

Отож, задоволені та щасливі ми поспішили до Чернігова, де виступили у монастирі сестер-редемтористок. На жаль із сестрами ми не змогли поспілкуватись, бо вони на той час були у Львові. Проте мали гарну нагоду зробити це із парафіянами. Незважаючи на втому ми продовжували стукати до сердець людей. «Стукайте і вам відчинять…» – читаємо у Святому Письмі. Саме ці слова ми мали змогу досвідчити протягом першого дня наших гастролей. Дякуємо за смачну вечерю і теплий прийом. Ми відчували себе вдома, а всі ці люди стали для нас рідними і дорогими.

IMG_6812Підготувала Марічка Миханів

Львівський студенський театр “Сад”

0 коментарів “Львівські студенти знову в НіжиніДодати коментар →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *