Конференція “Постать митрополита Андрея Шептицького”

IMG_5958

  На завершення цього року у м. Ніжині відбулася ще одна подія присвячена 150-й річниці від народження митрополита Андрея Шептицького. 15 грудня у Ніжинській Центральній бібліотеці відбулася конференція на тему: “Постать митрополита Андрея Шептицького”. Доповідачами даної наукової зустрічі були: Пшеничний Тарас – кандидат історичних наук, молодший науковий співробітник історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка та Дудченко Геннадій – старший викладач кафедри історії України історичного факультету НДУ ім. М. Гоголя, депутат Ніжинської міської ради.
У доповідях було звернено увагу на мало відомих фактах з життя митрополита, вивчення постаті Андрея Шептицьокого у радянські часи та духовний і культурний вплив його на розвиток українського суспільства. Після виступів був перегляд фільму про митрополита та запитання до доповідачів. Також у НЦБ відкрита виставка власних творів Андрея Шептицького, книг про його постать та періодичних українських видань про святкування 150-ї річниці від народження митрополита.

  На завершення з подячним словом виступили начальник управління культури м. Ніжина Примаченко Валерій та директор НЦБ Олена Єкименко.


IMG_5959 IMG_5961 IMG_5962 IMG_5964 IMG_5965 IMG_5966 IMG_5967 IMG_5968 IMG_5969 IMG_5970 IMG_5971

0 коментарів “Конференція “Постать митрополита Андрея Шептицького”Додати коментар →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *