Волонтери “ЦОС” зі Львова вивчали Україну разом з ніжинськими дітьми

Волонтери "Центру Опіки Сиріт"
Волонтери “Центру Опіки Сиріт”

Волонтери “Центру Опіки Сиріт” завітали в місто Ніжин, у філію “Центру” на літній табір для дітей. 22 серпня 2016 року “Центр” завітав до малечі в дитячий садок №17, де волонтери провели програму для усіх дітлахів.

З 23 по 26 серпня 2016 року капелан філії “ЦОС” у місті Ніжині, отець Роман Пушка, разом з волонтери відвідували  дітей, які відпочивають у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку ім. Я. Батюка в селі Вертіївка. Молодь танцювала з дітворою рухливі банси та проводила різноманітні ігри. Одна з яких була інтелектуальна гра на тему “Цікавинки України”, яка складалась з пізнавальних питань про області держави. Підсумком гри було спільно скласти велику карту України з частин, які заздалегідь підготували волонтери “Центру”.

Цей табір – це гарна нагода набути нових друзів і знайомств, отримати нові емоції та досвід. Щиро вдячні усім хто долучився до організації та проведення цих поїздок.

Довідка: “Центр Опіки Сиріт” розширюється на теренах України. У 2014 році був укладений договір про співпрацю між “Центром” в особі керівника о. Романа Прокопця та релігійної громади (парафії) Святих Рівноапостольних Володимира та Ольги УГКЦ м. Ніжина Чернігівської області, в особі о. Романа Пушки. Відтак діє плідна співпраця у сфері роботи з сиротами. Волонтери уже другий рік поспіль приїжджають у м. Ніжин, діляться своїм досвідом і проводять табори, а капелан о. Тарас Мисяковський брав участь угромадському круглому столі на тему «Соціальне примирення. Батьки і діти в сучасних реаліях життя» .

Юлія Ільчишин

"Центр Опіки Сиріт"
“Центр Опіки Сиріт”
"Центр Опіки Сиріт"
“Центр Опіки Сиріт”
"Центр Опіки Сиріт"
“Центр Опіки Сиріт”
"Центр Опіки Сиріт"
“Центр Опіки Сиріт”

0 коментарів “Волонтери “ЦОС” зі Львова вивчали Україну разом з ніжинськими дітьмиДодати коментар →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *